O NAS

Kim jesteśmy? Co możemy wam zaoferować? Dlaczego to właśnie 4. strona świata jest wyjątkowa?

Pozwólcie, że odpowiemy wam na te pytania. Jesteśmy kreatywną, pracowitą oraz jedyną w swoim rodzaju grupą ludzi, których łączy przyjaźń oraz miłość. Możemy polegać na sobie w najtrudniejszych chwilach, dlatego łączą nas wyjątkowe więzi. Powstaliśmy w ramach projektu studenckiego, który mamy zamiar kontynuować i rozwijać. Piszą dla nas młode talenty oraz pasjonaci dziedzin, które na co dzień uprawiają.

Na 4. stronie świata każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie! Dla ciekawych wydarzeń z Polski i Świata został przeznaczony dział, w którym będziemy was informować o aktualnościach. Fani sportu dostaną natomiast dużą dawkę emocji związaną z sportowymi wydarzeniami. Dla równowagi mnóstwo nieco spokojniejszych, ale jakże interesujących recenzji, spostrzeżeń i komentarzy dotyczących kina, literatury, fotografii oraz muzyki. Nie zabraknie oczywiście artykułów dotyczących nauki i ekscytujących badań! Zwróćcie uwagę na dział kulinarny, do którego z pewnością będziecie wracać. Podpowiemy wam co dzieje się w motoryzacji i jaki samochód najlepiej wybrać na romantyczną randkę. Nie zapomnieliśmy o lifestyle’u: mamy dla was porady związane z modą i zdrowiem.

Naszym głównym zadaniem jest informowanie was o wydarzeniach, ale nie stronimy tylko od samych informacji. Na naszej stronie pojawiają się również felietony, reportaże i komentarze, gdzie będziecie mogli odkryć nasze spojrzenie na świat.

Zadbaj o siebie i o to co czytasz! Wejdź na 4strona.wordpress.com!